Похворіти цього року обійдеться приблизно у двісті гривень. Порахували для наших журналістів аптекарі. Утім сума може зрости, якщо застуду вчасно не полікуєте - людина має різноманітні супутні недуги.  Однак, такі витрати визначаються суто індивідуально. Вартість "аптечного кошика"  у цьому сезоні буде коливатися  залежно від обраних препаратів. Приміром, імпортні вони  чи вітчизняні.

Дивіться також : Вибрати вакцину для щеплення дитини можна лише за гроші

Оксана Ряба, провізор : " Зависит от производителя, от качества, от технологии, даже от количества. То есть приблизительно противовирусные идут от 30-ти до 80-ти гривен. Антибиотики тоже назначают, если острая форма или же тяжелая.  Тоже идут где-то от 30-ти до 100 гривен".

Отже, вартість курсу лікування від ГРВІ чи грипу, що складається з противірусного препарату, рідини для промивання носа, спрюй для горла, сиропу від кашлю і мультивітамінів може стартувати від 160-ста шістдесяти гривень.  Якщо лікуватися доведеться від ангіни, то набір з антибіотика, засобу для полоскання горла, пробіотика і комплексу вітамінів обійдеться, щонайменше, у 125 гривень.  Медики ж  радять мати у домашній аптечці засоби, якими можна скористатися ще до приходу лікаря.    

Украинцы массово заболевают гриппом – СЭС

Отто Стойка, головний лікар Київського міського центру здоров`я : " Надо иметь местные обеззараживающие средства. То есть для носоглотки это окосолиновая мазь, это физраствор  для промывания носоглотки. Есть специальные растворы, которые уже продаются в аптеках".

Корисно знати : Цієї зими захворюваність на грип буде трохи вищою ніж минулого сезону

А ось купувати дорогі антибіотики чи антивірусні препарати до приходу лікаря не варто, їх мають призначати індивідуально. Інакше можна просто викинути гроші на вітер.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: лекарства украинцы здоровье ангина
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3376
Загрузка...
Загрузка...