Польща назвала європейську валюту помилкою. Про це на засіданні Міжнародного валютного фонду в Токіо заявив голова Центрального банку Польщі Марек Бєлка. Посадовець заявив, що створення євро було результатом нестабільності колишніх європейських валют, тому, за його словами, Польща не має наміру переходити на євро до закінчення боргової кризи. Наразі, на його думку, не виключений повний розвал валютного союзу. Варшава  обіцяє перейти на єдині гроші тільки  після початку відновлення економіки в таких країнах, як Іспанія.

Читайте також : Создание евро было ошибкой,- глава Центробанка Польши

Марек Бєлка, голова центрального банку Польщі : "Чим наразі європейська валюта може привабити Польщу? Та нічим. Єврозона на межі розпаду. Чимало аналітиків схиляються до такої думки. Європа спочатку має залагодити проблеми з боргами, а потім ми подумаємо про перехід на євровалюту. Ми не хочемо ставати частиною того, що може будь-якої миті просто зникнути".


Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: валюта евро економика
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1521