Польські студенти змусили заграти сміття. У хлопців немає грошей на інструменти, тож вони просто шукають їх на сміттєзвалищах. Використовують навіть каструлі.

Безгрошів`я може обламати крила будь-якІй мрії. Однак не в цих польських студентів. Хлопці дуже полюбляють музику, а ось по інструменти ходять... на місцеве сміттєзвалище. Гітара з контейнера з водою, ударні - з велосипедних ланцюгів, каструль та відер. А матеріали для інструментів хлопцям підшукують друзі.

Корисно знати : Классическая музыка оказалась вредной для детей

Каміль Кедзельські, музикант  : " Грати на таких інструментах набагато складніше, ніж на звичайних. Ми витрачаємо удвічі більше енергії. Єдине, що ми купили - це гітарні струни. Але їх вартість - не більше ніж 5 євро".

Хлопці кажуть: за звучанням така музика абсолютно не відрізняється від тієї, яку можна зіграти на професійних інструментах. Виступає неординарний боуз -бенд поки що перед маленькими аудиторіями. Однак виконавці впевнені - в них усе попереду.

Це цікаво : Знания карман не тянут. Или как можно заработать на своих талантах

А допоможуть їм у цьому - каструлі та інше сміття. Адже непотріб у руках артистів - це перше, на що звертають увагу слухачі.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: мусор польша музыка инструменты
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 581