Весь політичний бомонд рушив на дільниці. У когось проголосувати вийшло не  з першого разу - одного в списках не знайшли - інший - сплутав паспорти. Разом з українцями у неділю проголосували і десятки політиків. Не у всіх вийшло з першого разу. У Арсенія Яценюка в бюлетені знайшли помилку. 

Окупований камерами опозиціонер Арсеній Яценюк разом з дружиною Терезією намагається проголосувати. Жінці - бюлетень - дають, політику - ні. 

Проблему вирішують доволі довго. Але галочку поставити таки - дозволяють.

 Выборы в Верховную Раду в цифрах. Обновлено

Арсеній Яценюк, голова Ради об'єднаної опозиції: "Я перевірив себе в списку. я є в списках. якісь технічні уточнення, які стосувались номерів. все врегульовано".

Лідер націоналістів Олег Тягнибок на дільницю прийшов з сім’єю. Як з’ясувалося - дарма. Український паспорт  переплутав із закордонним. Члени комісії залишились невблаганними - закон забороняє.

ВІДЕО: Вибори 2012 - мають найбільше порушень за останні кілька років

Олександр Віровчук, голова виборчої дільниці: "Пан Тягнибок поспішав на нашу дільницю і він просто забув паспорт".

Тягнибок каже: пізніше знову приїде. Дільниця до восьмої працює. А поки, до церкви сходить.

Олег Тягнибок,  лідер ВО "Свобода": "Це такі правила, що ж тут ображатися, хіба сам на себе можу ображатися".

Див. також: На виборах відмовлялися реєструвати порушення

Через кілька годин - дійсно - Тягнибок знову з’явився на дільниці. І таки віддав голоса. На відміну від нього, радикал Олег Ляшко радикально підгодовувався. Паспорта не забув. На дільниці -  усміхнений.

З паспортами прийшло і подружжя Кличко. Віталій каже - настрій бойовий, як перед боксерським поєдинком. Поки стоять в черзі, виборці - жартують.

Бабця: "А ручки с исчезающими чорнилами или нет? Наталья: надеемся, что нет".

Читайте: Наблюдатели назвали самые проблемные регионы на выборах

Зафільмувати історичні моменти - як політики вкидають бюлетені в урну, - десятки охочих. Та має намір впливати на рішення в країні, звикли  працювати на камеру.

У комуніста Петра Симоненка - менше оптимізму. Каже - масові фальсифікації на виборах почались з самого ранку.

ВІДЕО: У Дніпропетровську голоси виборців купували за харчі по 25 копійок

Петро Симоненко, лідер Компартії: "С утра уже сегодня, в 8-мь часов в Макеевке в Червоногвардейском районе это имеет место сегодня и в Торезе были задержаны 14 автобусов с теми, кто был приобщен к так называемом вертушкам. Они вынуждены были бегством покидать эти автобусы".

За словами Кличка, і його спостерігачі зафіксували порушення, але незначні. Каже: фальсифікації слід боятися під час перевезення та підрахунку голосів.

Віталій Кличко, лідер партії "УДАР": "К большому сожалению те случи, которые говорят о том, что огромное количество избирателей подкупается, если кого-то из вас подкупают, не стесняйтесь, берите деньги. Вам возвращают ваши деньги".

Читайте: Выборы не смогли обвалить гривну

Цьогорічну агітаційну кампанію в комітеті виборців вже назвали найбільш проблемною від президентських виборів - дві тисячі четвертого року. Та всі політики, як один, закликають: аби вибори в Україні пройшли чесно та демократично.

 

Маргарита Кузьміна, Христина Гавриш, Уляна Дрючкова, Максим Маслєнніков, Василь Дендін, Новини UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: политика выборы голосование
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2259