Схоже, Цибуліно, своєї війни не виграв. Демократія в овочевому царстві так і не запанувала. Цибуля, помідори чи баклажани нестандартної форми в кращому разі можуть потрапити до раціону худоби, в гіршому  - до смітника. Гурмани носа відвертають. 

Мовляв, недосконале – менш корисне. В ООН закликають: позиція – неправильна. Та й у світі чимало людей голодують. 30% харчів викидають  тільки через непотрібність.  В Україні, городини – гори. Пані Тамара каже: на "не красиву" попит теж є.

Вегетарианство – хорошо или плохо?

Тамара, продавчиня : "Це в тих, у яких грошей менше. Бо така морква йде за інший сорт. І вона дешевше коштує. Якщо гарна морква коштує 5 гривень, то таку можна за 3 продати".

Утім, є й такі морквини, які продавати навіть шкода. Бо це - справжні шедеври. Із ними продавчині світлини роблять.

Тамара, продавчиня : "От була така морквина, як аж начебто сплетені ноги і ми з такої зробили дівчинку" .

Викопати з власного городу цікаве коріння довелося і пану Михайлу. Каже, садив петрушку, отримав.

Михайло, вирощує овощі : " Мені це більше нагадує семинога, от чого воно, дивіться, насіння одне й те саме, земля та сама, а воно таке виходить".

Корисно знати : Овощи и фрукты предотвратят инфаркт

Наталія Яровенчук, журналіст :  "Природа дивує. Ось ця морква приміром схожа на зайця, бо в неї вуха є. Утім, викидати таку на смітник не варто. Бо вона ніяк не гірша за більш красиві екземпляри".

Академік Владислав Андрійович пояснює: незвична форма – результат відхилення від норм вирощування.  Як варіант – добрив фермер або недодав, або з ними – переборщив.

Владислав Кравченко, академік НААН : "Ну, що в нього не так? Якщо б це усі ці гілочки, відростки, якщо це був би нормальний ріст, то це був би красивий товарний коренеплід. Вона може бути абсолютно екологічно чистою".

А ось психологи, поведінку людей, які не купують "потворних" овочів, виправдовують. Кажуть, жодних "забобонів" щодо дивної форми у їхніх клієнтів немає. Лякаються помідорів співвітчизники хіба що у мультиках.

В Украине планируют построить 52 га новых теплиц

Юрій Садовський, психолог : "Люди и сигарет не боятся на которых написано "Ух…". А овощей… чего их бояться? Они могут быть гнилые, порченные изнутри, и чем больше, тем больше риска того, что будет не все благополучно. Люди по опыту знают. Поэтому любят покупать среднестатистические".

А ось пані Тамара страшну легенду про огірок знає. Якщо незаміжня дівчина з’їсть роздвоєний огірок.

Тамара, продавчиня : " Може мертвою дитина народитися, то було давно, що таку приказку розповідали" .

Утім, розповідаючи її, посміхається. Бо знає: городина, хоч якої  форми, – містить величезну кількість вітамінів.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: овощи продукты питания город качество агро
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1558
Загрузка...
Загрузка...