Готуйте човни - велика вода уже близько. В уряді переконують - до примх погоди і надзвичайних ситуацій готові. Наприкінці лютого на півдні країни очікують на водопілля.  На півночі - ризик підтоплення протримається до середини квітня. Проте ані снігових запасів, ані льодового покриву, ані кількості вологи в ґрунті не вистачить, аби спровокувати лихо.

Азаров поручил готовиться к наводнению

Микола Кульбіда, директор Укргідрометцентру : " Загрозливого весняного водопілля в 2013 році за розрахунками  і моделюванням ситуацій Українського Гідрометцентру не очікується".

Повеней не прогнозують, але до них готуються. З негодою цього річ боротимуться понад сорок дві тисячі осіб особового складу та близько п’яти тисяч одиниць техніки.  А ще на всю країну чотирнадцять вертольотів та   майже тисяча човнів. Проте найбільшу тривогу викликають засмічені річки й шлюзи. На їх перевірку у чиновників два тижні.

Олександр Вілкул, віце-прем'єр-міністр України : " Забезпечити якісне функціонування зливневих каналізацій та дренажних систем, водопропускних споруд. Значить це задача місцевих органів влади, але й сюди пишемо керівників облдержадміністрацій,керівників місцевого самоврядування разом з територіальними представниками МЧС и водагенства".

На Закарпатье трассу "Киев-Чоп" смыло водой

Востаннє українці, зокрема мешканці західних областей від повені потерпали влітку дві тисячі восьмого. Тоді через інтенсивні грозові дощі та підвищення рівня води в карпатських річках загинуло тридцятеро людей, з них шестеро - діти. Загальні збитки оцінювали приблизно в чотири мільярди гривень.

Теги: украина погода наводнение
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2594
Загрузка...
Загрузка...