Наступного року українці можуть не  отримати компенсації за вкладами "Ощадбанку СРСР". Принаймні у проекті бюджету на 2013-й жодної копійки на це не заклали.  Заявив комуніст Спірідон Кілінкаров. Раніше Микола Азаров  запевнив,  що  наступного року виплачувати по тисячі гривень продовжать. Для цього закладуть у бюджет  8 мільярдів гривень. У 2012-му на компенсацію знецінених заощаджень з кошторису виділили 6 мільярдів. . Не матимуть можливості взяти дешеву іпотеку і молоді українці. Депутати кажуть, на програми молодіжного житла грошей у бюджеті теж не передбачили.

Читайте також : "Вітіну тисячу" отримали 55 тис киян

Андрій Павловський, народний депутат України : " Якщо угода підписана і там визначені певні відсотки виплати, то у нас закон немає зворотної сили, будемо сподіватись що люди будуть за тими відсотками платити, які вони підписали. а вже та молодь, яка буде намагатись взяти цю пільгову іпотеку в цьому році, то цієї іпотеки просто нема".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: ощадбанк деньги украинцы вклад
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2095