Мельниченка відпустили у село - за 76 тисяч гривень . Але чисте повітря екс-майору не до душі. Бо веліли сидіти в хаті і без оперів нікуди не потикатися. Цивільна дружина - не тямить себе від люті - у неї вже третій рік весілля на думці  - а доля ніяк гарної нагоди не підкине.

Свої перші дні на Батьківщині Микола Мельниченко провів за гратами. Проте сьогодні Шевченківський райсуд відпустив скандального майора під заставу.

Див. також: Суд звільнив Мельниченка під мізерну заставу

Мельниченка закрили у селі.  Столична Феміда змінила йому запобіжний захід - із взяття під варту - на заставу -  в розмірі 76 з половиною тисяч гривень.    Мельниченко заявляє -  може дати і більше.  

Микола Мельниченко, екс-майор: "Я зможу зробити так, що буде внесена застава в мільйон доларів із тих двох мільйонів, які давав мені Кучма, підкуповуючи мене".

Читайте: Мельниченко выделили пять охранников "Альфы"

Рішенням суду екс-майор залишився незадоволеним. Адвокат повідомив: будуть  його оскаржувати і домагатися скасування підписки про невиїзд. 

Микола Неділько, адвокат: "Ми не просили грошову заставу, тому що грошова  застава для тієї людини, яка повернулася за власною ініціативою. Воно не зовсім є коректним".

Читайте: Мельниченко рассказал, как ему сиделось в тюрьме

Окрім грошової  застави, суд постановив не виходити з дому без згоди слідчого. Цивільна  дружина екс-майора також геть невдоволена.

Наталка Розинська, цивільна дружина Мельниченка: "Я переконана, що він буде жити у мене, тому що це рішення суду безглузде і абсурдне. Тобто суд нам наш, найгуманніший суд в світі, сказав: ви і бабло заплатіть і ще з села не виїдайте. Це нормально? Я вважаю, що це рішення буде оскаржене нашим талановитим адвокатом в апеляції".

Читайте: Розинской отбили почку

В якому селі житиме скандальне подружжя, адвокат, з метою безпеки, повідомити відмовився. Мельниченко тільки сказав сьогодні, о четвертій вечора ходив на допит в СБУ. Свідчити по всіх своїх справах оптом. Зокрема і  про вбивство Євгена Щербаня. Ольга Подимай, Віра Свердлик, Володимир Февчук, новини, UBR

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: тимошенко мельниченко подписка
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1988