Понад третина продуктів дитячого харчування не відповідає стандартам. Вживання такої їжі  не призведе до харчового отруєння  - однак може спровокувати різні хвороби навіть за 10-15 років. Пояснюють фахівці. Адже  небезпечні добавки накопичуються в організмі дитини і негативні наслідки виявляються не одразу. Наприклад, кокосова олія – практично не виводиться і осідає на судинах. Звідси ранні інфаркти та інші серцево-судИнні недуги.

Соцзащита детей будет осуществляться по мировым стандартам

А надмірне споживання харчових добавок – може спровокувати хвороби шлунка, нирок та онкозахворювання. Законодавство України регулює використання небезпечних Є-добавок. Однак є такі, що заборонені в усьому світі, – а у нас вони у вільному продажу.  Тому фахівці радять не лякатися усіх товарів із позначкою Є, адже частина з них справді не несе шкоди. А ось небезпечні необхідно добре вивчити.

Корисно знати : Молочные продукты с пальмовым маслом желательно не употреблять

Тетяна Шальман, голова союзу споживачів : " Споживачі повинні знайти ту інформацію, перелік тих добавок, які заборонені в світі і тоді знаючи, а це не багато, це всього на всього буде ну 60 тих єшок. Мабуть зробити собі такий довідник йдучи в магазин подивитися. Є той є добавка в цьому складі чи немає".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: опасность продукты питания дети
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1302