Підприємців, які мали намір, але не змогли стати спрощенцями у Києві нема. Принаймні, про таких столичним  податківцям невідомо. Керівник місцевої  ДПС Ірина Носачова звітує: особисто стежила за роботою кожного відділення інспекції. У режимі он-лайн - через власний комп'ютер. Згодом пригадує: скарга таки була.

Ірина Носачова, голова ДПС у місті Києві: «Предприниматель подала заявление в одну из инспекций - не помню, в какую - и неправильно выбрала категорию, в какую... группу, в которой она будет работать. Она обратилась с просьбой того, чтоб её откорректировали. И мы этот вопрос удовлетворили.» 

Якщо звернення надійдуть – реєстрацію повторять. Утім, це мають бути не поодинокі, а масові скарги. У профільному комітеті Верховної Ради запевняють: гнівні заяви підприємців не ігноруватимуть. Проте, коли бізнес знову зможе подавати документи, поки що невідомо.

Станіслав Аржевітін, член Комітету ВР з питань фінансів: «Я думаю, що так не можна сказати. Тому, що повинна бути двобічна інформація, який стан справ, скільки, які обсяги, процентне співвідношення, обсяги – тоді можна назвати терміни.» 

Ті, хто не встиг подати заяви, відтепер працюватимуть на загальних умовах. Змінити свій статус зможуть лише навесні. Нині таких платників більше ніж мільйон. А от спрощенцями  цього року стали один мільйон 89 тисяч осіб. 60% обрали другу категорію.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 944