"Спрощенцям" готують зміни до Податкового кодексу. Пропонують ввести мораторій до 2013-ого року на перевірки та застосування штрафних санкцій до низки фізичних і юридичних осіб, які працюють за спрощеною системою оподаткування.

Ідеться про тих суб’єктів, які провадять діяльність не прописану в новому класифікаторі або КВЕДі. Він набув чинності лише з 2012-го року. А, згідно з Податковим кодексом, особи, які обрали спрощену систему, повинні чітко вказати, що саме вони робитимуть, сплачуючи мінімальні податки. За невідповідність між паперами та реальним бізнесом і  передбачені  санкції.  Утім здійснити відповідне переоформлення паперів встигли не всі. А хтось про нову вимогу взагалі не знав. 

Валентин Гвоздій, керуючий партнер юридичної компанії: «Велика кількість людей отримували дохід чи отримують його зараз за інші види діяльності, які не зовсім різняться, але потім з формальної точки зору могли б стати підставою для нарахування штрафних санкцій. Потрібен перехідний період для таких різких змін».

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 3013