Радикальні ісламісти здобули чергову перемогу. У Єгипті затвердили новий проект конституції. Референдум ледь не розколов країну - проти ініціативи "братів мусульман" висловилися майже 40 відсотків мешканців держави.

Революция продолжается: Египетская оппозиция сформирует единую партию

Ісламісти перемогли. У Єгипті підбили підсумки конституційного референдуму. За про ісламський проект основного закону, запропонований урядом президента Мухаммеда Мурсі, проголосували майже дві третини громадян. Християни в паніці. Вони стверджують, що написаний лідерами руху "Брати мусульмани" документ значно обмежить їхні права, так само, як і права жінок Єгипту.

Самвел Гіргіс, єгиптянин : " Проблема в тому, що не погодилася з новою конституцією майже половина єгиптян. Тому, звичайно, закон їм нав'яжуть. У такому випадку не буде ніякої стабільності. І те, що кажуть, буцімто це крок уперед - неправда. Швидше назад".

Прихильники уряду, навпаки, переконані - нова конституція нарешті принесе країні довгоочікувану стабільність.

Новую конституцию Египта поддержали на референдуме 64% участников - власти

Самір Хамед, єгиптянин : "Я впевнений, що новий закон забезпечить стабільність. Тепер нічого не заважає рухатися вперед. До Єгипту мають надходити інвестиції. Що ще людям треба?".

Єгипетська опозиція опротестує результати референдуму. Її представники наполягають на численних фальсифікаціях. Якщо ж основний закон таки набере чинності - він відкриє шлях до чергових парламентських виборів. Які відбудуться за 2 місяці.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: референдум проект єгипет
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 748
Загрузка...
Загрузка...