Мати власну справу  - вигідно. Але тільки не У Сполучених Штатах. Тамтешні підприємці запевняють: дрібний бізнес уже навіть не живе, а  животіє. І все - через небажання уряду створити для підприємців прийнятні умови праці.

Дрібний бізнес – великий стрес. Принаймні така нині ситуація у Сполучених Штатах. Приватні підприємці скаржаться: доводиться все більше  затягувати паски. Приміром, Дженіфер Кері, яка має власну консультативну фірму, вже перепробувала все: оптимізацію робочого процесу, численні звільнення, замороження премій і урізання зарплат. Тепер навіть  зменшила площі. Замість восьми тисяч квадратних метрів, винаймає тільки 2 тисячі.

Грищенко обіцяє бізнесу допомогу за кордоном

Дженіфер Кері, приватний підприємець: «Січень і лютий виявилися найгіршими місяцями за останні два роки. Якщо далі стане ще скрутніше, мені доведеться закрити компанію».

За офіційною статистикою, все менше американців готові ризикнути і відкрити власну справу. Люди найчастіше бояться неспроможності виплатити кредити. Як наслідок, рівень бізнес-довіри у Штатах нині впав до найнижчого за останні два роки рівня.

Читайте: Открываем собственный бизнес в Гонконге

Біл Дукельберг, економіст: «Сталося те, що нічого не відбувається протягом тривалого періоду. Підприємці чекали знака, що ситуація поліпшиться, але так його і не отримали. Зараз уряд має зробити усе можливе, аби повернути бізнесменам упевненість у завтрашньому дні».

Американська економіка на пряму залежить від дрібного та середнього бізнесу. Саме ці сектори забезпечують її зростання. Тож, за словами аналітиків, якщо американський уряд найближчим часом не створить сприятливих умов для роботи підприємців, господарство країни може знову увійти в рецесію.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 822