Сьогодні  - день народження Організації Об’єднаних Націй.  Їй виповнилося 67 років. Генсек ООН  Пан Гі Мун виступив із традиційною промовою. Він підкреслив унікальну роль  організації та її відповідальність за безпеку та процвітання усього людства. А на останок - дозволив собі трішки... потанцювати.

ВІДЕО: В Сеулі станцюють мега -"Gangnam Style"

Пан Гі Мун зустрівся зі своїм співвітчизником - корейським репером Пі-Ес-Вай. Його музична пародія "Ганнам Стайл" набрала рекордну кількість переглядів в інтернеті. Генсек позаздрив його популярності і попросив навчити танцювати.

Читайте також: Янукович поздравил Пан Ги Муна с Днем ООН

Пан Гі Мун, генеральний секретар ООН : " Іще два дні тому мені казали, що я найпопулярніший кореєць у світі.  А тепер ти забрав у мене це досягнення, але я не шкодую. У нас в ООН тривають дуже жорсткі дебати. Сподіваюся, ці танці з "Gangnam Style" допоможуть мені владнати ситуацію".

ВІДЕО: Gangnam Style танцюють навіть роботи

Кліп "Gangnam Style" внесли до Книги рекордів Гінесса. Це відео переглянула найбільша кількість людей за всю історію " YouTube " - понад півмільярда. У прес-службі ООН зустріч із репером пояснили тим, що Пан Гі Мун цікавиться усіма аспектами життя.

Це цікаво : Пан Ги Мун стал жертвой телефонного розыгрыша

PSY, репер: " Я щасливий уже тим, що Пан Гі Мун знає про мене. Він навіть переглянув моє відео та порахував кількість "лайків". Для нас, корейців, це найкраща людини на землі, яка живе у наших серцях".

ВІДЕО: На Філіппінах в'язні виплясували Gangnam Style

ООН створили у 1945 році за участі 51-пятдесяти однієї держави-учасниці антигітлерівської коаліції з метою захисту міжнародної безпеки. Сьогодні у Цюріху з нагоди Дня народження Організації Україна представить звіт про дотримання прав людини в нашій державі.  

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: оон пан ги мун танцы куръезы
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 4645