Опозиція залишиться у новому складі Верховної Ради - в меншості. За підсумками парламентських виборів Партія Регіонів може отримати 200 депутатських мандатів. Разом із мажоритарниками.

Такий прогноз озвучив експерт Інституту соціології НАН України Олександр Вишняк.

Це цікаво: Как организовать 100% явку избирателей

Окрім того, до п'ятдесяти мандатів отримають представники дрібних партій, які не проходять до парламенту за списками, а також безпартійні кандидати і самовисуванці. 25 мандатів одержать комуністи. А трійка опозиційних політсил, до якої соціолог відніс Об'єднану опозицію,  Удар і Свободу, разом отримають до 170-ти мандатів - за списками і мажоритарними округами.

ЦИК зарегистрировала еще 81 официального международного наблюдателя

ЦИК зарегистрировала еще 81 официального международного наблюдателя

Олександр Вишняк, експерт інституту соціології НАНУ: "Опозиція скоріш за все випередить Удар, хоча і не наздожене Партію регіонів в національному окрузі, але набере дещо більше. Але це, якщо вибори будуть чесними. Якщо вибори будуть нечесними, то перевага Партії регіонів буде ще більшою".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: политика выборы регионалы мандат
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 624