Україна знову опинилася в центрі  міжнародного скандалу. Інформаційне агентство Рейтерс стверджує, що Київ продовжує постачати вугілля та кокс - ключову сировину для виготовлення сталі - Тегерану. Не зважаючи на санкції з боку Заходу. Іран, всупереч санкціям Заходу, продовжує отримувати  вугілля, використовуючи посередників, різноманітні банківські рахунки та навіть кораблі-привиди. Таку інформацію розповсюдило агентство Рейтерс.

Читайте також: Украина продает Ирану уголь несмотря на санкции

Згідно з даними агенції, постачає кокс та  коксівне вугілля -  ключову сировину необхідну для виробництва сталі - до Тегерану, Україна.  Варто відзначити, що реалізовувати Ірану вугілля Захід не забороняє, а ось продаж сталі – табу. Як вважає ЗМІ, в угодах часто використовують ланцюжок брокерів і різні платіжні схеми з використанням кількох валют, у тому числі і російських рублів. Одне з джерел Рейтерсу повідомило, що поставки  йдуть із українського порту Миколаїв.

Ценам на нефть предсказали падение на 18 долларов

Однак  представники вітчизняного підприємства заявляють, що за останні чотири тижні  вугілля в напрямках Об’єднаних Арабських Еміратів чи  Ірану не відправляли. За офіційними даними нашої статистики, експорт цього ресурсу  до Тегерану знизився на 20 %  до 421 мільйона доларів. Тим не менш, джерела стверджують, що ці цифри не повністю відображають реальну ситуацію, тому  Україна за місяць продає Ірану до двохсот тисяч тонн вугілля.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: украина уголь иран експорт
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1271