Не можете знайти роботу, станьте самі собі роботодавцем. Так радить жителька Великої Британії Зої Джексон. Вона ніколи не працювала «на багатого дядька». Одразу по закінченні школи почала викладати танці. Нині має власну студію. 

Зої Джексон, підприємець: «Якщо ви знайшли в своєму житті справу, до якої відчуваєте пристрасть і готові займатися нею двадцять чотири години на добу - то все, що вам потрібно - це впевненість у власних силах . Всі зусилля слід спрямувати саме туди і ніколи не сумніватися та не озиратися назад».

Зараз у підприємливої жінки навчаються півтисячі студентів. Сама вона з таким потоком уже не може впоратися. Тож, зараз на неї працюють 15 інструкторів. 

Хашпіт Далігвал, аналітик: «На ринок праці Великої Британії виходять щороку до трьохсот тисяч випускників ВИШів. Вони не можуть знайти собі роботу. А отже не отримують належного трудового досвіду і в більшості випадків лишаються безробітними. Тільки завдяки таким приватним підприємцям, які розвиваються та мають бажання навчити персонал, а не взяти на роботу готового фахівця, декому з цих колишніх студентів, вдається знайти роботу».

В уряді Великої Британії до приватних підприємців ставляться оптимістично. На них покладають великі сподівання щодо швидкого оздоровлення національної економіки. Втім, як кажуть самі бізнесмени, допомоги від держави не чекають. Однак, зазначають: краще із труднощами, але розвивати власну справу, ніж роками безрезультатно шукати роботу.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1357