Щороку столицю Великої Британії - Лондон - відвідує щонайменше 10 мільйонів туристів. Під час проведення головної події у світі спорту - Олімпійських ігор - кількість приїжджих значно збільшиться. Місцеві вже готуються до суцільних заторів на дорогах та перевантаження транспортних розв'язок. Підприємці знайшли альтернативу на літній період: офіси та фірми вони перенесуть... до власних домівок.

Бен Дауд, директор фірми: «Ми фактично відправили дві з половиною тисячі співробітників до дому. Вони можуть працювати там, де їм зручніше - вдома чи у кафе. Головне, аби вони робили свою роботу.»

Працівники схвалюють ініціативу начальства. Адже краще працювати вдома, ніж витрачати час на затори.

Олівер Поттер, місцевий житель: «Я з нетерпінням чекаю літа, адже для мене дуже важливо мати вільний графік. Вдома я зможу працювати набагато продуктивніше. До того ж, скупчення у громадському транспорті перетворять місто на хаос. Яка вже тут робота!»

Влітку директори компаній та фірм планують вбити одразу двох зайців. Вільні від працівників офіси здаватимуть... гостям міста. Вартість оренди у Лондоні збільшилася на 30%. 

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 445