Фонд держмайна планує у 2012-му знову  перевиконати план приватизації. Уже зараз до кошторису надійшло 40 % від запланованої на цей рік суми. У бюджеті заклали - 10 мільярдів гривень. Не дивно, адже з молотка пустили чи не найпривабливіші активи, які залишились у власності держави - енергетичні об’єкти.

ФДМУ обіцяє проводити прозору приватизацію

З початку року за  державну власність Фонд вторгував 4 мільярди 800 мільйонів гривень.  Основні надходження - від приватизації пакетів акцій шести обленерго. Торги, на які виставляють значні об’єкти, проводять за спеціальною процедурою.

Олександр Рябченко, голова Фонду державного майна України: «Іде он-лайн трансляція, і всі конкурси, і всі аукціони, які у Фонді держмайна, вони ідуть он-лайн, всі через сайт Фонду державного майна. Всі можуть це бачити. Тому як проходять конкурси, ніяких немає секретів».

У фонді кажуть: цьогоріч на грошовитих закордонних інвесторів чекати не варто. Та й продавати майно вітчизняним фінансово-промисловим групам набагато вигідніше. Експерти у розмови про ледачих іноземців - не вірять.  Переконані, зарубіжні компанії просто усунули від розподілу ласого шматка специфічними умовами участі у конкурсі.  

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 690