Плануєте орендувати квартиру? У столиці вже просять від 4 тисяч гривень. Самі ріелтери лякають, що знайти дешевше  - не реально. Але насправді варіанти є. Та це буде старенька квартирка малої площі на околиці міста. Іще з меблями шістдесятих років.

" Я ищу квартиру для себя. Девушка, без вредных привычек, в районе 2800 - 3000 с хорошими условиями жизни. Что вы можете мне предложить? -  Алло, здравствуйте, за сколько вам надо квартира? – За 3000-3200, это уже максимальная сумма. - Нет, могу вам предложить варианты за 4000-4500 или 4000+ коммунальные и счетчик".

Корисно знати : В Киеве подорожала "новогодняя" аренда квартир

Ще рік тому  Христина орендувала квартиру з хорошими умовами за дві з половиною тисячі, зараз терміново доводиться переїжджати. Але почула ціни і зомліла.

Христина, винаймач квартири : Это просто непостижимо, то есть, ты звонишь брокеру на что они тебе отвечают:  Как? Девушка, вы вообще цены видели? 3000 сейчас снять квартиру просто не реально. Таких цен нет, все требуют какие-то нереальные деньги".

Щоправда, спробувати таки знайти житло за три тисячі на місяць можна спробувати. Але це буде старенька квартирка з малою площею на околиці міста. Іще з меблями шістдесятих.

Віктор Несін, голова правління спілки консультантів з нерухомості : " Тенденция роста она продолжается, пока не такая большая. И я думаю, что в этом году и в начале следующего арендные ставки еще могут подняться именно пожилой недвижимости процентов на 10".

Це цікаво : Сколько стоит аренда квартиры на Новый год во Львове

А щоб дешевше було  платити, українці шукають вихід, і як правило знаходять.

Олександр Рубанов, президент спілки фахівців із нерухомого майна : " Люди кооперируются, группами там по 2 может быть, по 3 человека и снимают квартиру что называется в склад, ну это мы здесь не оригинальны, это мировая практика".

На ринку оренди нова шахрайська схема

А ще самі посередники не на камеру визнають: вони зацікавлені у підвищенні оренди. Бо за роботу отримують половину від місячної вартості. А ще збільшення ставок тягне за собою подорожчання самої нерухомості. Ті, хто мають вільні гроші, купують квартири задля того, щоб далі здавати їх. Щоправда, такі інвестиції окупаються за 7-15 років.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: квартира аренда риелторы киев-city
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 750