Цьогоріч українці активно купуватимуть автомобілі, прогнозують фахівці. Цьому зокрема сприятиме приплив грошей через проведення Євро-2012.  Найбільший попит продавці чекають на нові імпортні машини. Торік такі були у дефіциті через повені в Японії та Таїланді.

Олексій Терещенко, директор відділу міжнародного автомобільного холдингу: «Основным драйвером роста в условиях сложной экономической ситуации, в условиях того, когда автокредитование не развивается так, как оно должно, будет потребность в замене автомобилей со стороны тех владельцев, которые купили новые автомобили в салонах в 2006-7-8 году, но не обновили их до сих пор.»

Середній вік атомобілів українців – від 15 до 17,5 років. У розвинених державах він набагато менший. Тому наш ринок має великий потенціал. За 2011-й обсяги продажів нових легкових авто уже зросли на 35% до 220 тисяч. Це перевищило прогнози експертів, які передбачали зростання хібащо до 25%.

Артем Ткаченко, представник дилерської компанії: «Два основных фактора роста - это кредитование физлиц. Второй не менее маловажный и в структуре он занимает не меньшую долю - это рост продаж автомобилей юридическим лицам. показатель - 14% по итогам прошлого года. Это показатель очень большой, такого в Украине раньше не было. Если мы говорим про легкие коммерческие автомобили, то вообще 50% автомобилей было куплено юридическими лицами.»

2012-го така тенденція триватиме, кажуть фахівці. Також машин більше реалізуватимуть завдяки програмам підтримки від самих виробників. Приміром, якщо в подарунок до авто оформлюють Каско, обсяги продажів за місяць зростають наполовину, кажуть дилери. Окрім того, на ринок значно впливає економічна ситуація. Адже побоюючись можливого подорожчання, люди активніше купують машини.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1115