Він не стоїть у черзі до залізничної каси і не має проблем із авіаквитками. Володимир Дубровський подорожує на роликах. 500 кілометрів із Києва до Львова хлопець вирішив подолати за сім днів. Не заради рекорду, а для власного задоволення і цікавості. Бо в місті Лева не був жодного разу. Палюче сонце хлопцю - не завада.

Володимир Дубровський – роллер: "Сонячною енергією поповнююсь, замість топлива в мене такий екологічний транспорт. Прогулянка така, виснажлива, але прогулянка. Чому б ні. Бігти, бігти. Стомимось, відпочинемо. Ми не будемо нікого дурити, бо нам самим цікаво. Мені саме цікаво пробігти цю відстань самому".

За плечима у  витривалого спортсмена пробіги Харків-Дніпропетровськ та Київ-Одеса. Скільки накатав вже й не рахує. На роликах Володимир десять років. За професією відео-оператор. Одне іншому часом заважає, та він не переймається.

Володимир Дубровський – роллер: "Камера і ролики. Не розлучаюся. Інколи знімаю на роликах. За що трохи мені попадає".

У напарниці собі взяв велосипедистку Галину. Друзі навіть  емблему придумали: вона вчепилася,  він тягне.  Насправді ж, дівчина крутитиме педалі сама, за компанію.

Взяли й машину. Для подарунків. Роздадуть їх у місті Лева. Це кінцевий пункт подорожі.

Галина Смагло - учасниця забігу: "Наверняка кто-то будет нас поддерживать, останавливаться, фотографироваться. и так далее, то есть, таким образом налаживаются связи. Людям становиться понятно, что западные люди или восточные жители нашей страны, совершенно нормальны и доброжелательные, здоровые люди. И нам нужно дружить".

За день збираються долати  70 кілометрів. Ночуватимуть у палатках. Після тижневого марафону, не відпочиватимуть. Підуть у гори. 

Тетяна Наконечна, Максим Масленніков, Новини UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: спорт рекорд ролики
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1354