Росіянам не подобається, що Україна має намір купувати дешевший газ у Європі. Мовляв, офіційний Київ  у такий спосіб порушує діючий контракт, який підписаний до 2019-го року. Про це заявив Валерій Язєв – президент російського газового товариства. Він відзначив: у 2011-му українці імпортували 40 мільярдів кубів блакитного палива, цьогоріч – 27, а на 2013-й запланували придбати лише 20 мільярдів кубів. У "Газпромі" попереджали: цілком імовірно, що позиватимуться на українського монополіста до суду. Утім експерти кажуть, що шанси виграти справу у сусідів незначні.

Читайте також : "Газпром" снизил цены на газ для стран Европы в среднем на 10%

Дмитро Боярчук, експерт енергетичного ринку : " Україна може гнути свою лінію, вибирати стільки газу, скільки потрібно. І так би мовити, в такий механізм, купуючи газ у німців більш дешевий може заміняти російський. Я не думаю, що ми можемо розраховувати на знижку, позиці Росії досить принципова в цьому питанні".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: россия промышленнность газ україни
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 945