Розмір податку на розкіш має залежати від вартості об’єкту. А не від метражу  квартири чи об’єму двигуна автомобіля. Про це заявляють у комітеті верховної ради з питань податкової та митної політики. Мовляв так справедливіше.  Збирати відповідну плату уряд планує з наступного року, хоча законопроекту і досі не ухвалили.  Якщо загальна площа житла перевищує 200 квадратів, то за кожен  метр власник має віддати 2 % від мінімальної зарплати. Близько 20-ти гривень.  Таким чином щорічно держбюджет поповнюватимуть на 500 мільйонів.

Дивіться також : Українці платитимуть "податок із сім'ї"

Віталій Хомутиннік, голова комітету ВР з питань фінансів : " Ми вважаємо, що брати податок з ціни квартири, з ціни дорогого автомобіля, та інших речей. А не з кількісних показників. Тому що та сама квартира, може бути на Хрещатику, а може бути десь в селі, а податок має бути один і той самий".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: законопроект вр роскошь податок
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1446