На Рівненщині розвалюється хата, в якій народився перший президент України Леонід Кравчук.  Віконні рами - облуплені і почорнілі, зі стін зсувається глина, сусіди кажуть, без догляду приміщення  простоїть недовго. Будиночок колишнього глави держави нині належить його двоюрідним племінникам. Колись маєток у них хотіли викупити під музей.

Читайте також : Кравчук выступил против принятия закона о клевете

Однак запропонована ціна власників не влаштувала. У сільраді ж планують створити історико - меморіальний комплекс на честь відомого односельця. Якщо нинішні власники президентської хати все ж дадуть "добро", вона стане його музейною частиною. Крім того, до комплексу увійде церква, де в дитинстві прислуговував Леонід Макарович і кладовище, де поховані його батьки. Однак поки що на створення комплексу Рівненська облрада коштів не виділила. Пообіцяли профінансувати наступного року.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: ровно кравчук будинки
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3154