Різко підняли, плавно опускають. Столичні пекарі, яких напередодні насварив антимонопольний комітет за підвищення вартості головних сортів хліба, опускають ціну. Але поступово. Поки, не на 16 копійок - а лише на 10.

Міні-протест біля хлібного кіоску  через те, що буханці не подешевшали на скільки обіцяв Київхліб. Головний продукт, що  раптово зріс у ціні в понеділок, пообіцяли здешевити на 16-ть. Насправді,  цінники майже не змінилися! Продавчиня Людмила Василівна стверджує - це не націнка з кіоску. Отримали з заводу вказівку здешевити лише на 10 копійок 

Читайте також : "Киевхлеб" будет производить больше социального хлеба

Людмила Василівна, продавець : " Буквально сегодня з завода пришло распоряжение понижения цены напротив вчерашнего буквально на 10 копеек, то есть если батон был 3.80, сейчас он 3.70".

Антимонопольний комітет ще в середу зобов’язав Київхліб знизити ціни на Батон Київський та хліб український подовий. Бо вони, нібито, безпідставно, скочили у ціні на 34 та 68 копійок відповідно.

Михайло Русинський, уповноважений антимонопольного комітету : " Пат Київхліб закладала у планову калькуляцію хліба завищену кількість борошна, включила у виготовлення такі продукти, як дріжджі, олія, сіль за цінами, що перевищували середньо ринкові".

"Киевхлеб" запутался в ценах на хлеб

Яка ж має бути остаточна вартість хліба, чиновники поки не кажуть. Через десять днів пекарів чекає перевірка. Якщо знову знайдуть завищені цінники - Київхліб оштрафують.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: цена хлеб агро
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 874