Михайло Саакашвілі навідався до України. Зазвичай він приїздив на річницю Помаранчевої революції. Та цього року спізнився на кілька днів. Керівник Грузинської держави прибув поговорити про перспективу відносин між Києвом і Тбілісі. У гостях навіть заговорив  українською.

Михайло Саакашвілі, Президент Грузії: "Це завжди мені дуже приємно бути у цьому чудовому місті".

І вже англійською запевнив, Євросоюз не може бути повноцінним об'єднанням без України.

Читайте: Саакашвили обещает никогда не покидать Грузию 

Михайло Саакашвілі, Президент Грузії: "Європа ніколи не буде повноцінна, доки Україна не стане її членом. Я сподіваюся, це відбудеться швидше, ніж усі можуть уявити... Всі переваги від того, що Україна стане частиною Європи, стануть перевагами  і для Європи. Так, Україні потрібна Європа, але і Європі потрібна Україна не меншою мірою".

Читайте: Грузию и Украину, объединяет то, что наши страны все-таки бедные, - Саакашвили

Увійти до складу ЄС найближчим часом, на його думку, можуть Молдова, Грузія та Україна. Саакашвілі переконаний,  Тбілісі, попри результати недавніх парламентських виборів у державі, з демократичного шляху не зійде. А ось українські політики такою впевненістю похизуватися не можуть.

Читайте: Премьеру Грузии вернули 48 миллионов, уплаченные в виде штрафа

Петро Порошенко, міністр економічного розвитку і торгівлі України: "Ті вибори, які зараз відбулися черговий раз дають Україні можливість вибору, чи ми рухаємось енергійно в Європу чи черговий раз наступаємо на граблі. Ми взагалі чемпіони світу по кількості граблів на які ми наступали вже за 20 років незалежності".

Читайте: Наша идентификация – это Европа, наши люди считают себя европейцами, - Саакашвили

Михайло Саакашвілі приїхав до України з неофіційним візитом. Він взяв участь у міжнародній конференції та засіданнях кількох дипломатичних клубів, де зустрівся з представниками опозиції. Зустрічі з Віктором Януковичем не передбачені.

Тетяна Стець, Василь Дендін, новини, UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: политика грузия саакашвили
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1030