Уперше за п’ятнадцять років саміт Україна - ЄС - може  не відбутися. У вітчизняному міністерстві закордонних справ кажуть - його відкладають суто з технічних причин. Одна з них - Європа чекає формування нового складу парламенту. Повідомив речник МЗС  Олег Волошин. Захід проведуть у будь-якому випадку, адже це передбачено відповідною угодою.  Найімовірніше - у грудні. Натомість європейські політики  ігнорують саміт із політичних причин, пише Дойче Веллє. Останні  вибори не виправдали їхніх сподівань щодо зміни офіційного курсу Києва.

Читайте також : "Газпром" снизил цены на газ для стран Европы в среднем на 10%

Олег Волошин, речник МЗС України : " Європейська сторона хоче проводити саміт за наявності повноцінної сформованої законодавчого органу влади і вони хочуть бачити який буде розклад сил у парламенті. Які будуть відносини між більшістю та опозицією, хто буде головою верховної ради. В інформаційному просторі обговорюється можливість зміни уряду і все що завгодно. Тому в цих умовах проводити саміт є, напевно, недоцільним".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: украина выборы самит єс
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 533