Якщо ви в дитинстві боялися Діда Мороза - не переживайте, ви не самі. Психологи стверджують, що страх перед незнайомим дивно вдягненим чоловіком - звичне явище для малечі, яке не мають ігнорувати батьки. В Європі й Америці існує чудова різдвяна традиція - кожного року фотографуватися з Санта Клаусом, якого напередодні свята можна зустріти у будь-якому розважальному центрі. Проте, як з"ясували американці,  для дітей така розвага може стати справжнім випробуванням.

У Тайвані митець виготовив 2 міні-скульптури Санта-Клаусів

Ентоні Мартін, професор психології : " Знайомлячись із Сантою, діти переживають цілу купу почуттів. З одного боку, вони раді бачити казкового Діда, а з іншого - бояться дивного незнайомця".

Зазвичай малеча нетерпляче чекає на можливість попросити про щось у Діда Мороза. Однак під час зустрічі їх багато чого лякає.

Пол Дьюлінг, чоловік, який працює Санта Клаусом : " Переважно діти не бояться мене. Їм лячно від  окремих речей - таких, як борода".

У Японії Санта Клаус плаває під водою

Психологи радять батькам познайомитися  із бородатим дідом ближче. Тоді діти перестануть його боятися.  Підготувати малечу до зустрічі з головним символом Нового року можна за допомогою інтернету. Спеціалізовані веб-сайти пропонують навіть  віртуальне спілкування із казковим Дідом. Проте якнайліпше позбутися страхів дітям допомагає приклад друзів і, звісно ж, позитивний настрій батьків.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: сша дети санта клаус
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 980
Загрузка...
Загрузка...