Санітарно-епідеміологічну службу реформують. З нового року такого закладу не існуватиме. Натоміть на базі колишніх СЕС створять нові центри гігієни та епідеміології. Скоротять чисельність працівників - майже вдвічі. Зменшиться і кількість сан перевірок на різних підприємствах. Крім того, після реформи сан епідеміологи муситимуть звертатися за дозволом до центрального управління у Києві аби відвідати приватне підприємство у регіоні.

Читайте також : В детсаду в Киеве обнаружили кишечную палочку и стафилококк

Відтепер санітарних перевірок на українських підприємствах стане менше. Не через послаблення тиску на бізнес. Просто здійснювати контроль буде нікому. Санепідемслужбу реформують - майже вдвічі скоротять кількість співробітників. А на базі СЕС створять  центри гігієни та епідеміології. 

Альона Бучко тримає власну перукарню вже кілька років.  Раніше санепідслужба  перевіряла її салон двічі за 12 місяців. Тепер, після реформування, це відбуватиметься лише раз на п`ять років. Альона каже, що їй як підприємцю це нібито має полегшити життя - буде менше тяганини з документами. Однак як  клієнт  змін  не схвалює.  

Санэпидемслужба обеспокоена состоянием вакцинации от гриппа в Украине

Альона Бучко, перукар : "  Люди приходять і вони не знають, чи чисті інструменти, чи не чисті, а також вони приходять раз в півроку. Вони знають, що хоча би раз в півроку воно 100%  обробляється. Так порізались - можемо заразитись, так само ці ВІЧ інфекції,  всякі різноманітні. Вони ж саме де розповсюджуються - в перукарні".

Раз у рік  санепідеміологи перевірятимуть заклади харчування. Оскільки вони належать до особливої зони ризику. Хоча й там кухарі зазначають, такої кількості ревізій не достатньо.

Ніна Кравець, головний кухар вінницької школи-гімназії №7 : " Я рахую, що раз на рік – це зовсім мало. Хоча б так кість пропозиції вони могли прийти там сказати, чи перевірити".  

Раніше у закладах харчування перевірки здійснювали мінімум двічі на рік. І майже під час кожної виявляли суттєві порушення.

Анатолій Борисенко, заст. начальника ГУ державної СЕС у Вінницькій області : "Нашою службою на протязі року знімалася недоброякісних, небезпечних продуктів харчування десь у межах від 9 до 21 тони продукції. Якби ця вся продукція потрапляла на ринок до споживача. Були б спалахи інфекційних захворювання".

Корисно знати : Вакцинация против гриппа будет стоить в Украине от 70 до 180 грн.

Після реформи, щоб відвідати приватне підприємство у регіоні,  санепідеміологи повинні будуть звертатися по дозвіл до центрального управління в Києві.

" Дети травятся, в ресторанах травятся, везде травятся, мне кажется наоборот надо  усилить контроль".

"Потрібно щоб перевіряли, хоча б до нового року і після ново року - 2 рази на рік, щоб вони краще виконували всі норми".

Санепідеміологи переконані: така реформа може призвести до  збільшення випадків отруєнь у місцях громадського харчування.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: реформа проверка сес
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 858