Столиця знову одягнулася у біле. Все через світовий фестиваль Sensation , який вдруге докотився до України. Цього разу, аби українці могли розкрити свої чакри.

Минулорічний фестиваль був присвячений тематиці океану. Цього року організатори Сенсейшн покликали клаберів заглибитися в  Інтерспейс - тобто внутрішній світ. Відкривав вечірку уже традиційно міжнародний резидент заходу Містер вайт. У лайн-апі були й українські діджеї, й один із найвідоміших представників денс музики Аксвел. Засновники запевняють - у порівнянні з іншими країнами, на подію у Києві з"їхалися лише зірки. 

Євген Лисенко, заступник генерального директора компанії-організатора: «Духовные вдохновители и создатели Sensation - они изначально вложили в него такое понятие как  - артист вторичен, шоу и идея шоу - первична. Если вы посмотрите на лайнап в Голландии, то в Украине такое мероприятие успеха бы вообще не имело».

Велетенський лотос посередині, пелюстки якого постійно рухалися, переміщуючи діджея. По боках - чотири менші лотоси - фонтани. Сцена та декорації на український фестиваль примандрували із самого Амстердама разом із сотнею голландців, які творили дійство протягом  восьмигодинної дискотеки.  

Джуліос, відповідальний за управління спецефектами: «Завжди складно працювати із новою сценою, яка, до того, ж постійно змінює місце локації. В одній країні зал великий, в іншій - навпаки малий. Тож нам доводиться щоразу починати все заново».

На вечірці Sensation за дванадцять років її існування відтанцювало уже 20 країн світу. Щоб потрапити на неї у Києві, гардероб довелося поповнити білими нарядами та викласти чималеньку суму за квиток. Вхід до звичайної зони коштував від 700 гривень, віп-клієнтам це обійшлося від 1400 грн. Проте на дороговизну  ніхто не нарікав.

«Мы специально приезжаем каждый год. Тысяча гривен где-то наверное, может большее».

«Для меня это не первая вечеринка в белом, поэтому все как обычно, все хорошо, все весело».

Уляна Дрючкова, Сергій Колодій, UBR. 

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1082