Дід Мороз у Росії уже давно не казковий персонаж, а дипломований спеціаліст! Щороку московські курси випускають десятки спеціально навчених новорічних шоуменів. Чарівник має бути професіоналом! Під таким девізом у Москві відкрили 12-ті безкоштовні курси для Дідів Морозів. Охочих подарувати комусь новорічну казку навчать професійно гримуватися, співати та імпровізувати.

Корисно знати : Налоговая призывает "Дедов Морозов", "Снегурочек" и продавцов елок платить налоги

Руслан Пушкін, випускник курсів : " Идеальный дед мороз в первую очередь добрый. Веселый, умеющий занять детей. Сам дед мороз должен верить в деда мороза, и тогда в него поверят дети".

Навчання триває три тижні. А от іспит Діди Морози, природно, складають своїм головним клієнтам - дітям.

Марія Борисівна, секретар "школи Дідів Морозів" : "Обучение в этой школе доступно для всех. Не только для тех, кто работает с детьми. В этом году у нас было уже очень много звонков от тех, кто просто хотел пройти такой вот курс обучения".

1000 гривень і Санта Клаус закине вам подарунок у вікно

Цьогоріч школа розширила свої можливості: після курсів випустять також дипломованих Снігуроньок і решту персонажів свити зимового чарівника: зайців, сніговиків і навіть Бабу-Ягу. Дипломи, до речі, видадуть цілком офіційні - від Московського інституту відкритої освіти.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: новый год курсы дед мороз
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1238
Загрузка...
Загрузка...