Нудьгувати в заторах  - із ним не доведеться. Бо швидкий, зручний, а ще – для здоров’я корисний. На велосипедах тільки у Києві їздить понад 300 тисяч людей. Утім, до голландців нам далеко. У Нідерландах проживає 16 мільйонів людей. А мають вони 18 мільйонів байків.

Геррі Віллемс, представник посольства королівства Нідерландів : "Ми народжуємося з велосипедом. Ми проводимо з ним усе своє життя. Бо ви дуже часто можете побачити нашого прем’єр-міністра, і членів парламенту, які просто їдуть на роботу на велосипеді".

Наталія Яровенчук, журналіст : "Хто б що не казав, а вигадувати велосипеди – треба. Ось цей екземпляр голландці виготовили з міді. Щоб його не вкрали  - прив’язали ланцюг. Бо коштує такий понад 4 тисячі євро" .

Дивіться також фоторепортаж : Велосипед как арт-объект. Удивительная выставка из Голландии

Його в Нідерландах називають іще "бабусиним велосипедом". Бо моделі - понад 100 років. Такий "двоколісний" і в тамтешньої королеви є.  А це  - унікальний дерев’яний байк. Він із французького дуба. Цікаво, що у виробників є "золоте правило": коли дерево задля його виробництва зрубають, – одразу висаджують 2 нові. На перший погляд – модель здається важкою.  Олексій вирішив переконатися у її зручності.

Олексій, відвідувач виставки : "Якщо були б гроші, я б купив би собі, електропривод би сюди поставив, і на роботу їздив би" .

До речі, знайти більш-менш  бюджетний варіант, на думку деяких відвідувачів,  – реально.   

Дивіться також : Велоперегонець Бредлі Віггінс потрапив у аварію

Володимир Сімонов, радник прем`єр-міністра України :  "Где-то велосипеды, в среднем, стоят от 100 долларов до 5 тысяч. Нет, эти в одном экземпляре стоят очень дорого. Безумно. Могут стоить до 10 тысяч долларов".

Пані Марія каже, велосипеди в їхній родині - у пошані. Анюті, їздити ще, звісно зарано, але від "двоколісних" не відходила.

Марія, відвідувачка виставки : "Підтримуємо маму та  тато, бо вони всі на велосипедах, і всі цим цікавляться. Це для всього і кругом і на дачу, і на роботу це дуже хороший та екологічний і для здоров’я і для всього".

Украинских почтальонов пересадят на велосипеды за 13 млн грн.

Вигадали голландські дизайнери ще й велосипед, який  не має сенсу красти.

Леоне Кюппен, автор експозиції :  "Це проект випускника академії дизайну. Дуже популярний комерційний велосипед. Адже кермо зроблене так, що коли хтось вирішить його вкрасти, він маєте цей замок зіпсувати. Але тільки-но це зробили, велосипед залишиться без керма і більше їхати не зможе".

Наталія Яровенчук, журналіст :  "А ось викидати старий велосипед не поспішайте. Принаймні з його шин можна зробити дивовижні прикраси. Пасуватимуть вони як жінкам, так і чоловікам".

Іще дизайнери залюбки роблять із покришок  сумки,  стільці і навіть спеціальні чохли для мобільників.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: голландия велосипед виставка
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1424