Населення України збільшилося на  100 людей. Тобто зараз нас сорок п'ять з половиною мільйонів, порахував Держстат.  Тим часом інші фахівці порахували - наші чоловіки  живуть на 10 років менше, ніж в Європі! Бо не дбають про здоров`я.  Хтось не має бажання, а в когось немає грошей. Не рідко представники сильної статі звертаються по медичну допомогу, коли хвороба вже звалює їх з ніг.  Він курить, має зайву вагу, товаришує з зеленим змієм і не любить спорт. Це портрет пересічного українського чоловіка. Наша сильна стать, головно, лінується дбати про здоров`я.

Денис Силантьєв, спортсмен : " Например, те же праздники, которые у нас проходят, юбилеи, новый год.  Первый тост мы поднимаем за здоровье и тут же начинаем его гробить. Парадокс и конечно же на много проще сказать, я желаю тебе, чтобы ты был здоров. Ой как плохо у меня со здоровьем. Но на много сложнее найти час времени, полтора часа времени, чтобы уделить его для этого здоровья".

Корисно знати : Прекращение курения к 40 годам снижает риск ранней смерти на 90%

Бережуть своє здоров`я зазвичай багаті і освічені, констатують медики. Ця тенденція притаманна, як для розвинених держав, так і для України.

Олег Швець, головний позаштатний дієтолог МОЗ : " Серед тих, хто має вищій рівень освіти і вищій рівень доходів на багато менше поширені такі речі як шкідливі звички, зловживання алкоголем, в тому числі паління, надмірна вага тіла і ожиріння. Серед решти навпаки. Можна говорити про те, що в Україні така тенденція повинна також бути присутня".

Валентин, киянин : " Мабуть тому, що не знають наслідків, які можуть бути не дбаючи про здоров`я. Мабуть це мало афішують".

Це цікаво : 10 продуктов, которые мы ошибочно считаем полезными

Багато чоловіків  через брак грошей не можуть собі дозволити тривале і безперервне лікування. І, дізнавшись про його вартість, взагалі відкладають на потім.  

Сергій Пасєчніков, головний уролог МОЗ : " Сьогодні я змушений констатувати просто падіння уваги до свого здоров`я у вигляді звертання до лікарів. Ми маємо зараз справу у клініках, у поліклініках   все частіше і частіше  з важкими формами,  вже запущеними формами, занедбаними формами захворювань".

Ще одна проблема - відсутність довіри до лікарів.

Ученые: человеческий мозг не стареет

Олег, киянин : " Наверное есть поговорка - пока грим не гране, мужик не перекреститься. Поэтому пока ни чего не болит,  а то ниши врачи за наши деньги любые болезни начнут".

Микола, киянин : " Залежить від самого чоловіка. Мені вже 75 років, а я, як то кажуть, сам за своїм здоров`ям слідкую.  - А як дбаєте про здоров`я?- Здоровий образ життя".

Таких, як пан Микола, одиниці, кажуть медики. Навіть серед молодих чоловіків. Тож можна сказати, що сильна стать перетворюється на слабку.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: здоровье курение мужчина
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3847
Загрузка...
Загрузка...