Напередодні виборів депутати принишкли і вирішили скандальний закон про ринок землі відкласти. Або до референдуму, або назавжди. Тим часом експерти вказують - закон про земельний банк уже набув чинності - отже і землю, напевно, продаватимуть. 

Поскандалили і годі. Ринку землі поки не буде. Принаймні у цьому переконаний спікер Володимир Литвин.  У вівторок народні обранці голосуватимуть за те, щоб продовжити мораторій.

Читайте також: Вступил в силу закон о земельном банке

Володимир Литвин, голова Верховної Ради України : " Відповідно до законів України, ринок землі в Україні може з’явитися лише за умови, коли буде прийнятий закон про ринок землі. Його в порядку денному цієї сесії верховної ради України немає. Він виключений був із пропозицій щодо включення до порядку денного".

Тим часом у провладній більшості припускають: питання про створення в Україні ринку землі вирішуватимуть на референдумі. Якщо на те буде воля найвищого керівництва. 

Олександр Єфремов, лідер фракції ПР у Верховній Раді : " Потому что вопрос касается большого количества людей, очень важен для развития государства. И как мне кажется, это был бы тот случай, когда необходимо посоветоваться непосредственно с людьми".

Земельный банк запустят после принятия закона о рынке земли, - мнение

Та минулого тижня вже набрав чинності закон про земельний банк. Створення цієї структури є складовою земельної реформи. До його статутного капіталу передадуть всі наділи сільськогосподарського призначення, які має держава.   

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: земельный банк ринок земли
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1358