Іноземні ЗМІ ставлять під сумнів обіцянки європейських лідерів, щодо виходу ЄС із боргової кризи найближчим часом.

Читайте:Польские банки в кризис зафиксировали рекордные прибыли

Міжнародні видання стверджують, що залагодити всі негаразди вдасться не раніше, ніж за двадцять років. Для цього в регіоні необхідно створити банківський союз, але повноцінно він зможе діяти, коли в євро зоні проведуть загальну рекапіталізацію фінустанов. Наразі цього неможливо зробити, знову ж таки через боргову кризу. Тож і виходить замкнене коло. Розірвати його, на думку міжнародних аналітиків, можна лише вдаючись до жорстких та рішучих дій. По-перше, фахівці вважають, що економічно-ослаблим країнам слід вийти зі складу ЄС. По-друге, всім неліквідним банкам треба дозволити збанкрутувати.

Дивіться також: Коза Ностра втратила мільярд євро

Нагадаємо: наприкінці червня європейські лідери, які зібралися на саміт у Брюсселі, домовилися про розробку плану створення на базі Європейського Центробанку єдиної системи нагляду за фінустановами, які при необхідності можна буде прямо капіталізувати з коштів антикризових фондів.  

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: европа криза новини 20 років
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1227