Каліфорнійський університет технологій визнали найкращим навчальним закладом у світі, за версією видання "Таймс". Журнал склав рейтинг найпрестижніших вишів на планеті. У топ-десятці здебільшого домінують американські. Жоден з Українських вишів до списку із п’ятисот позицій не потрапив. Нашим студентам держава виділить для навчання на чужині 40 мільйонів гривень.  20-ть  - вже перерахували у серпні. Загалом у 2012 бюджетним коштом за кордоном навчатимуться 353 молодих учених та студентів. За рік навчання у одному з європейських університетів, в середньому,  доведеться викласти від 2 до 3-х тисяч євро. Чим вище статус закладу - тим дорожче у ньому вчитися.

Читайте також: Как стать студентом по обмену

Сергій Кулик, директор центру інтернаціональних освітніх програм : " Конечно, это не уровень стоимости обучения в Великобритании 10 тысяч фунтов, в среднем, или 20 тысяч фунтов, если это престижная бизнес-школа, это не 25 тысяч евро, если это какой-то престижный вуз Швейцарии, и это не 25 тысяч долларов, как в престижном университете США".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: университет имидж учеба за границей
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2371
Загрузка...
Загрузка...