Слідство у справі про квітневі теракти у Дніпропетровську завершили. Справу спрямували до  суду. Над нею слідчі працювали 5 місяців. Кримінальна справа  нараховує  77 томів. Адвокати ж підсудних  справедливості шукають за кордоном. Справа дніпропетровських терористів дійшла до служителів феміди. Генпрокуратура закінчила слідство і передала матеріали до Вищого спеціалізованого суду.  Обвинувачують чотирьох жителів Дніпропетровська.

Віктор Войцишин, заступник генерального прокурора України : " Було затверджено обвинувальний висновок у справі Сухачева та  Федоряка, у створенні терористичної групи , виготовлені вибухових речовин , пристроїв, вчинення трьох замахів та восьми терактів у Харкові, Запоріжжі та Дніпропетровську. Жертвами яких стали 35 громадян України, одна людина загинула".

Читайте також:Дело о терактах в Днепропетровске направлено в суд

Причетність до справи інкримінували ще двом дніпропетровцям, Дмитру Реві і Леву Просвірніну, які за версією прокуратури допомагали вчинити теракт. Троє серед чотирьох обвинувачених днями ще й голодувати почали, бо на одному з телеканалів їх назвали винними. Без рішення суду.

Наталія Марчук, прокурор Дніпропетровської області : " Жодних відхилень від стану здоров’я поза межами норм відносно жодного обвинуваченого немає. Весь стан здоров’я в межах норм, тиск і інші параметри також".

Задержан подозреваемый в организации теракта в Днепропетровске

Тим часом,  адвокати обвинувачених надіслали ​​скаргу до Європейського суду із прав людини. Мовляв, затримання та утримання під вартою їх підзахисних відбуваються із порушенням закону. Раніше прокурори заявляли, що судові засідання у цій справі будуть відкритими.   27 квітня 2012 року у центрі Дніпропетровська сталися чотири вибухи, унаслідок яких постраждала 31 людина. За інформацією правоохоронців, всі  вибухові пристрої були  саморобними і їх заклали у бетонні урни. Прокуратура порушила кримінальну справу за статтею ,,Терористичний акт, здійснений за попередньою змовою групою осіб". Вибухи у Дніпропетровську були організовані з корисливою метою - зловмисники вимагали 4,5 мільйони євро.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: суд теракт днепропетровск
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 577