Сімферополь посеред зими може лишитися і без водопостачання, і без опалення. На міському водосховищі рекордно низький рівень води. Після початку опалювального сезону її вистачить тільки до середини лютого. Комунальники чекають дощу або снігу. В іншому разі місто користуватиметься водою за графіком. Там, де мала бути вода, сьогодні - годуються птахи. Та відпочивають поодинокі рибалки. Сімферопольське водосховище - зміліло. Засушливе літо та відсутність дощів восени призвели до того, що рівень у ньому - всього 12 %  від норми. Міський водоканал уже почав відбирати воду з інших, сусідніх водосховищ.

Дивіться також відео : Луганщина відмовляється від централізованого опалення

Віктор Мороз, заступник директора міськводоканалу : " Мы еще можем забрать из симферопольского водохранилища, то есть Горводоканал, это 1,5 миллиона,  уже потом упадет уровень, насосное оборудование не может качать".

За таких умов води вистачить іще на два місяці. Уже сьогодні місто - економить. За  добової потреби Сімферополя у 160 тисяч кубометрів, постачають на 30 тисяч менше. Нестачу ресурсу одними з перших відчули підприємства теплопостачання.  Які тепер отримують воду за графіком.

Корисно знати : Киевляне жалуются на отсутствие горячей воды и холодные батареи

Олександр Коваль, головний інженер ОП "Кримтеплокомуненерго": " В обычном нормальном режиме, воды для котельных должно хватать. Но к сожалению, сейчас идет подпитка теплосети увеличена, и на домах, вы слышали, идут порывы. И в связи с этим  у потребление воды несколько выросло".

Ситуація не критична - переконує місцева влада. Водночас просять сімферопольців економити воду.

Валерій Скуратівський, заступник міського голови Сімферополя : " Сейчас в большинстве стоят счетчики измерения воды.  Поэтому надеюсь на то, что жители становятся и принудительно более сознательные, ну и сами по себе сознательность их увеличивается".

Тепло получают не все жилые дома Украины

Тепер усі надії чиновників - на сніжну зиму. Саме це може врятувати місто від режиму жорсткої економії. Якщо ж найближчим часом не задощить або не піде сніг, воду за годинами отримуватимуть не тільки котельні, а й окремі райони Сімферополя.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: отопление крым водоснабжение водохранилище
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1121