В Іспанії - день без знань. В країні не працюють школи. Вчителі та освітяни розпочали триденний страйк.  Вони виступають проти заходів економії у сфері освіти, яку впроваджує іспанський уряд. Очікується, що завтра до страйкарів приєднаються студенти, а також професори та викладачі університетів. Вони проведуть акцію протесту у центрі Мадрида.

Дивіться також: У Римі страйкують державні працівники

Карлос, школяр : " Уряд Маріано Рахоя скоротив викладачів та зменшив їм зарплати, через  це у  нас стало менше позашкільних занять і додаткових секцій. Ми дуже незадоволені цим, і не зупинимося на цьому протесті".

Вже дев`ять місяців Мадрид впроваджує економічні реформи. Новими заходами економії іспанський уряд сподівається скоротити держборг на шістдесят п'ять мільярдів євро. Наприкінці червня країна попросила у Євросоюзу новий транш у розмірі ста мільярдів євро на рекапіталізацію банківської системи. Також в Іспанії найвищий рівнем безробіття у Європі - майже 25 %. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: испания педагоги страйк
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1783