Українським абітурієнтам буде складніше стати студентом вишу. З наступного року слід набрати мінімум 150 балів з профільних предметів на незалежному тестуванні. Цьогоріч планка на 10 балів нижча. Також майбутні спудеї зможуть подавати документи максим у три заклади, і лише на три спеціальності. Нині це 5 вишів. 

Читайте також: Образование за рубежом: Как поехать учиться в Данию

Нові правила вступу  на 2013 рік у профільному міністерстві можуть затвердити вже до кінця місяця. Разом з тим поступово Міносвіти збирається ще й зменшувати кількість університетів, академій та інститутів. Бо утримувати таку кількість освітніх установ несила.

Це цікаво: Топ-10 занимательных фактов о студентах

Петро Куліков, заступник міністра науки й освіти, молоді та спорту: "Їх треба скорочувати. Не може держава витримати бюджет таку кількість вузів, яка є в нашій державі. Це факт не треба перетворювати навчальні заклади в осередок по видачі дипломів".

ФОТО: Место, где хочется учиться. Идеальное студенческое общежитие

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: студенты образование вуз
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2070