Ставку податку на продаж валюти зменшать з 15-ти до 10-ти %. Про це пише Економічна правда із посиланням на власні джерела. Мовляв, таким чином НБУ зробить для населення своєрідну знижку. А ось у партії регіонів кажуть, цілком імовірно, що рада вже завтра проголосує за такий документ. Про це заявив UBR голова бюджетного комітету Владислав Лукьянов. Тим часом у Нацбанку вважають - усі адміністративні обмеження - тимчасові. Їх скасують щойно зникне валютний  ажіотаж. Стверджує керівник групи  радників НБУ Валерій  Литвицький. Він також переконаний - девальвувати гривню не потрібно. Бо вона  сьогодні навіть трохи недооцінена.

Дивіться також відео : Для українських міняйл збільшать штрафи

Валерій Литвицький, керівник групи радників НБУ : " Чуть - чуть девальвації копійок на 10-20. Оце "чуть-чуть"  девальвації наче чуть-чуть вагітна. Що значить  " чуть-чуть"  девальвації. Нема фундаменту для девальвації, чого ми будемо її робити. Реально ефективний обмінний курс може девальвувати або якщо номінальна девальвація висока, або якщо інфляція низька. От в нас інфляція низька, тому ми робимо протекцію експорту через".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: валюта банки податок
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1101