Американська влада підрахувала збитки від нищівного "Сенді". Стихія розгулялася у Сполучених Штатах на п`ятдесят мільярдів доларів. А от у Нью-Йорку - триває бензиновий колапс. Пальне водіям продаватимуть в окремі дня за розпорядженням місцевої влади.

Ураган Сэнди испортил ценных бумаг на триллионы долларов

"Сенді" завдав Сполученим Штатам збитків на 50-мільярдів. Американська влада підсумувала економічні втрати від урагану. Найбільше від стихії постраждав штат Нью-Йорк. У цьому регіоні розмір шкоди становить тридцять три мільярди. Крім того буревій знищив майже двісті п`ятдесят авто. Однак ці цифри неостаточні

У Нью-Йорку триває бензинова криза. Там працює тільки чверть заправок. Дефіцит пального викликав величезні черги до тамтешніх АЗС, і як наслідок - паралізував рух на дорогах. Для нормалізації ситуації мер штату Майкл Блумберг підписав спеціальний наказ. 

Дивіться також : До США наближається новий ураган

Майкл Блумберг, мер Нью-Йорку : " Дефіцит на пальне протримається ще кілька тижнів. Тож тепер водії, у яких номерні знаки машин закінчуються на парні числа, купуватимуть бензин тільки по парним дням, усі інші відповідно - по непарним. За дотриманням розпорядження слідкуватиме поліція".

Корисно знати : Україна може допомогти людству в боротьбі з ураганами. Перший крок вже зробили рівненські винахідники

Влада Нью-Йорка та Нью-Джерсі пообіцяла надати людям, що втратили помешкання, трейлери. У них американці зможуть проживати близько півтора року - доки не побудують нове житло. Жертвами "Сенді" стали 111 людей. Понад шістсот тисяч - досі залишаються без електропостачання. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: сша убытки ураган
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1278