Страхові компанії  вказують на двері власникам супер - дорогих автомобілів. Нараховують їм такі проценти, що ті й самі вже не хочуть  КАСКО.

Еще 7 страховых компаний ушли с рынка

Таких відмов лише минулого року фахівці нарахували майже третину від загальної кількості звернень. Усе через легковажність і хамовитість власників VIP-авто. Мовляв, вони необачно кермують і спричиняють аварії. А ремонт першокласних автомобілів  може потягнути на кілька сотень тисяч гривень. Крім того, подібні машини  - ласий шматок для крадіїв.

За "нульовими кредитами" часто є приховані платежі

Олександр Залєтов, заступник президента ліги страхових організацій : " Застрахувати Майбах, Лексус або Мазераті може бути проблематично. Не зважаючи на те, що ця категорія приносить для страхових компаній великі обсяги грошей. До них, як правило, підвищений тариф , може бути більший страховий тариф на 10-25% ніж до ВАЗів, наприклад".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: украина водители каско страховка
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1014
Загрузка...
Загрузка...