Страховий ринок збіднів на сім компаній. Нацкомфінпослуг забрав у них ліцензії та виключив з Державного реєстру. Однак клієнти цих організацій можуть не хвилюватися. За законом вони мають повне право на отримання страхових сум. А щоб не фінансувати збиткових фірм,  звертайте увагу на кольори.

Про сім компаній-невдах лідери ринку чують уперше. Кажуть, якщо вони й існували, то лише на папері. Тому ліквідація фірм паніки на ринку не спричинить.

Читайте також : Еще 7 страховых компаний ушли с рынка

Наталія Гудима, президент Ліги страхових організацій : "Якщо компанія не здійснює страхову діяльність більше року, то така страхова компанія, повинна бути позбавлена ліцензії. Також це може бути пов’язано з такими приписами, що компанію не знайшли за місцем знаходження, яке було заявлено".

Клієнтам хвилюватися не варто: свої виплати вони отримають. Бо анулювання ліцензії на практиці означає лише заборону на укладання договорів. Але попередні зобов’язання лузери повинні виконати. Серед компаній-примар, що, з огляду на назви, працювали в регіонах,  є і одна загальнонаціональна, яку вважають лідером ринку. Там пояснили:

"Наша компанія у квітні цього року звернулася до Нацфінпослуг із заявою про анулювання ліцензії. Це пов’язано з юридичною процедурою злиття компаній і не має ніяких інших причин і наслідків".

Перед кризою люди в паніці страхують життя

Тобто зобов’язанння перед клієнтами компанії, у якої забрали дозвіл на діяльність, виконуватиме новостворена. Убезпечити людей від зайвої тяганини взялися у моторному бюро. На своєму сайті об'єднання страховиків створило кольоровий рейтинг. Якщо навпроти назви організації стоїть зелений - можете їй довіряти, жовтий - слід замислитись. Червоний - тікайте якнайдалі.

Борис Візіров, Генеральний директор Моторного страхового бюро : " Конкуренция дает возможность усовершенствовать себя, удалять свои прорехи, себя приводить в соответствие, чтоб к тебе шли".

З наступного року поліс КАСКО може подорожчати

А ще експерти радять уважно читати договір та звернути увагу на винятки, за яких відшкодування  не отримаєте. Поки що до таких порад прислухаються одиниці.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: страхование компании клиенты
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1735
Загрузка...
Загрузка...