Австралійський парашутист,  Фелікс Баумгартнер, таки здійснив свій смертельний стрибок. Його відкладали двічі, у зв’язку з несприятливими погодними умовами. Однак, у суботу таки дали зелене світло. Цікаво, що піднімаючись на висоту 39 кілометрів, відчайдух примудрився написати у своєму Твіттері. Скайдайвер повідомив, що усвідомлює наскільки небезпечну справу затіяв. Тим не менш, усе пройшло благополучно. Спортсмен, як і збирався, подолав швидкість звуку, розігнавшись до понад 1173 кілометрів за годину. Життя австралійця захищав спеціальний скафандр, який підтримував тиск і забезпечував киснем. Баумгартнер успішно приземлився на парашуті в пустелі штату Нью- Мексико.  Тривалість польоту становила 4 хвилини 19 секунд.

Дивіться також: Парашутний рекорд: Чоловік стрибнув зі стратосфери

Фелікс Баумгартнер, скайдайвер : "Я справді вражений результатом. І хочу подякувати своїй команді за роботу. Без них, я б точно не впорався. Хочу зазначити, що коли ти опиняєшся на такій висоті, то про рекорди не думаєш, там не так вже й приємно. Зізнаюся, мені було страшно. І єдине про, що я міг думати -  зробити все можливе, аби приземлитися живим".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: парашют спорт рекорд
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1622