Суд має знайти управу на Юлію Тимошенко і змусити її брати участь у засіданнях у справі Єдиних Енергетичних Систем України.  Про це заявила прокурор Вікторія Калита. Адже  процес переносять уже вдесяте. Бо  колишня глава уряду не з"являється до суду, посилаючись на погане самопочуття. Мовляв, у медзакладі обвинувачена перебуває більше ніж півроку.

Тимошенко обессилена, но голодовку прекращать не собирается

І мала б за цей час вилікуватися. А не переховуватися від правосуддя. Натомість адвокати Тимошенко заявляють: у лікарні підзахисна не просто так. Її здоров"я підірвалося ще у Лук’янівському СІЗО. А через голодування, яке екс-прем'єр не припиняє вже 15 день, вона знесилена. І не може прийти на слухання фізично. Адже переважно - лежить.  Під час сьогоднішнього засідання захисники ув’язненої просили зупинити провадження у справі до повного одужання Тимошенко. Але суддя Костянтин Садовський залишив це клопотання без розгляду.

Тимошенко решает продолжать ли голодовку

Сергій Власенко, адвокат Юлії Тимошенко : " Суддя не те, що якось на так розв'язує клопотання захисту, знаєте. він просто їх не розв'язує. незважаючи на те, що клопотання прокуратури розглядаються систематично і завжди задовольняються, а клопотання захисту просто ігноруються як такі".

 Наступне, одинадцяте засідання у справі ЄЕСУ перенесли на 23 листопада. За умови, якщо Тимошенко - одужає.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: суд тимошенко адвокат власенко
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1391