Апеляційний суд Києва підтвердив вирок колишньому міністру внутрішніх справ Юрію Луценку. Колегія суддів повторно визнала його винним в організації стеження за водієм колишнього голови СБУ Володимира Сацюка. Сам Сацюк, до речі, себе постраждалим так і не визнав. Покарання: два роки позбавлення волі залишили чинним. Підтверджено вирок у цій справі й колишнім виконавцям  - Володимиру Тарасенку та Олегу Павленову. Їх зобов’язали виплатити штраф і заборонили обіймати керівні посади. Фактично, нинішнє рішення ні на що не впливає, бо Луценко вже відбуває більший термін.  За ґратами він провів уже два роки.

Читайте також : Луценко снова пожалуется на приговор

Дмитро Лобань, прокурор : " Якщо вони бажають, вони дійсно мають право оскаржити даний вирок в касаційній інстанції".

Суд признал Луценко виновным

Олексій Баганець, адвокат Юрія Луценка : "Здивувало те, що суд навіть не зреагував на вступ рішення європейського суду з прав людини який визнав про те, що під час досудового розслідування і судового розгляду справи відносно Луценка були порушенні його права передбачені як українським законодавством так і міжнародним".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: суд луценко приговор
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2212