Сутичка та  сльозогінний газ - так у Вінниці рахували бюлетені. На одну з дільниць  нібито з підробленими посвідченнями журналістів увірвались молодики . Вгамовувала Їх і міліція, і Беркут. Двох  вдалося затримати. Хто їх найняв - нині з’ясовують правоохоронці. Підрахунок голосів у Вінниці перетворився на справжній екшн. Інцидент стався в одинадцятому окрузі. Там вночі вимкнули світло. Поки члени ДВК рахували бюлетені під спеціально встановленою лампою, до приміщення зайшли кілька чоловіків спортивної статури. При собі мали посвідчення преси. Як виявилося, підроблені. Заявили у комісії.

Дивіться також: На дільницях навмисно затримують підрахунки голосів

Сергій Сітарський, голова ОВК округу №11 : " Вони сиділи, почали частенько питання задавати, які відволікають. Хоча, в принципі, прийняли рішення комісією на даний момент займатися тільки прийомом виборчих документів. Людям треба здати ці документи".

Втім, цього молодикам виявилось замало. У ДВК кажуть, ті влаштували бешкет: побили ліхтар та почали труїти усіх газом.

Це цікаво : Кому фотожаби, а кому витрачені мільйони: Яка політреклама влучила у яблучко, а хто пустив гроші на вітер

Валентина Гуськова, секретар ДВК : " Доривалися до бюлетенів. Мені здається, їх мета була зробити тут хаос для того, щоб порушити  підрахунок голосів.  Запустили ці хлопці газ, нас всіх тут просто ломило від цього газу. Викликали навіть швидку допомогу для однієї жінки. ЇЇ тут виводили".

На підмогу викликали патрульно-постову службу. Двох хуліганів затримали. Ними виявилися мешканці Вінниці. Ще семеро  з місця події втекли. Хто та для чого найняв молодиків - тепер  з’ясовує міліція. Основні конкуренти на виборах в окрузі приписують  зв’язки із провокаторами  одне одному. Над ранок світло на дільниці таки увімкнули. Члени ДВК продовжили роботу у звичному режимі.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: нарушения выборы винница бюлетни
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1386