Який саме буде кінець світу? Українці буквально атакували інтернет запитом "що станеться 21-го грудня о 10-й ранку". Тим часом учені-хронологи  кажуть, якщо справжній апокаліпсис і мав статися то вже кілька років тому!

Конец света: Китаец строит сферы на случай Апокалипсиса

21-го грудня справді відбудеться явище астрономічного масштабу - зимове сонцестояння. Воно настане о 9:13 за київським часом. І саме в цей день закінчиться календар майя, який спирається на сонячний цикл. Щоб зменшити паніку, швейцарські вчені навіть призупинили роботу великого адронного колайдера. Проте у ЗМІ і так вистачає сценаріїв загибелі світу. Три з них - на вершині рейтингу популярності. Це загадкова планета Нібіру, яка має зіткнутися із Землею. Щоправда, астрономи стверджують: її взагалі не існує.  Інша версія апокаліпсиса - зміна магнітних полюсів нашої планети, яка спричинить різке підвищення рівня радіації. Також фантазери прогнозують надпотужний спалах на Сонці і "сонячний шторм", що призведе до геомагнітних бур неймовірної сили.

Выжить любой ценой. Как приготовиться к концу света

Та не поспішайте ховатися у бомбосховища або купувати квитки в бункери, як це роблять по всьому світу. Історики  запевняють, що "апокаліпсис"... уже був кілька років тому. Учені  стверджують: католицькі ченці помилилися в календарних розрахунках і насправді Христос народився раніше, ніж ми зараз вважаємо. Це нещодавно офіційно визнав у своїй книзі папа Бенедикт 16-й. Тому якщо Землі щось і загрожує - то явно не зараз.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: майя апокалипсис календарь конец света
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1107
Loading...